RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

MSC Shared Service Center Riga seminārs par Excel un Power BI

15. jūnijs, 2023

IEVF studentiem sadarbībā ar MSC Shared Service Center Riga notika seminārs par Excel un Power BI

Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentiem no 2. līdz 8. jūnijam notika praktiskais darbs par Excel un Power BI.  Studenti strādāja pie uzdevuma kuru kopā ar pasniedzēju Leonardu Budņiku izstrādāja  MSC Shared Service Center Riga Atskaišu sagatavošanas un biznesa inteliģences nodaļas kolēģi. Uzņēmums bija sagatavojis praktisku uzdevumu no savas darba pieredzes par kugņeicības tirgu analīzi, kas jāveic semināra laika posmā, un studentiem bija iespēja veidot tadas Power Bi atskaites no “nulles”.

Studentu komandas, kuru sniegums bija īpaši augsts, tika aicinātas uz MSC Shared Service Center ofisu, lai iepazītos klātienē, izietu nelielā ofisa tūrē un saņemtu apbalvojumu par padarīto darbu.

MSC Mediterranean Shipping Company ir pasaules līderis konteineru pārvadājumu jomā un viens no galvenajiem tirgus spēlētājiem Latvijā. MSC ģimeni veido vairāk nekā 150 000 darbinieku 155 valstīs.

MSC Shared Service Center Riga nodrošina profesionālu attālinātu biznesa atbalstu daudziem MSC birojiem visā pasaulē. Strādājot MSC Shared Service Center Riga, ir iespēja strādāt tieši ar starptautisko tirdzniecību dažādos amatos nozarē, kas nepārtraukti attīstās.

MSC Shared Service Center Riga Atskaišu sagatavošanas un biznesa inteliģences nodaļas vadītāja Lilita Večerska atzīst, ka šis ir piemērs veiksmīgai abpusēji izdevīgai sadarbībai, jo jauniešiem ir iespēja ielūkoties uzņēmuma ikdienā, studiju procesā strādājot ar aktuāļiem datiem, savukārt, uzņēmumam ir iespēja aktīvi piedalīties jauno profesionāļu izglītībā, komunicēt un sniegt viņiem reālas darba iespējas.