RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Seminārs: "Prasmes un iemaņas, ko attīstīt jau šodien, lai Tu būtu konkurētspējīgs rīt"

12. februāris
.
.
.

Sagatavojies KARJERAS DIENAI 2024 un DARBA TINDERIM!

Gaidāmās Karjeras Dienas 2024 pasākumu ietvaros RTU Karjeras centrs organizē nodarbības - seminārus studentiem un citiem interesentiem.  

Kā pirmo piedāvājam praktisko semināru: "Prasmes un iemaņas, ko attīstīt jau šodien, lai Tu būtu konkurētspējīgs rīt". Seminārs notiks attālināti Zoom platformā, otrdien, 15. februārī no plkst. 16.00 - 18.30.

Tu droši vien esi jau dzirdējis, ka straujā tehnoloģiju attīstība krasi mainīs veidu kā dzīvojam un strādājam, ka jau tuvākajā desmitgadē būs aktuāla jaunu prasmju un iemaņu apguve, ka virkne profesiju pat izzudīs, bet to vietā radīsies pieprasījums pēc jaunām. Kādām - par to un vēl daudz ko citu uzzināsi seminārā?! 

Nodarbībā runāsim par izmaiņām darba tirgū un profesiju pasaulē, par TOP 10 darba tirgū pieprasītākajām nākotnes zināšanām,  prasmēm un iemaņām. Noskaidrosim arī, kas slēpjas aiz katras no tām. Praktiskajā nodarbības daļā sapratīsi, kuras no minētajām prasmēm Tev jau piemīt, bet kuras vēl būtu apgūstamas un trenējamas, lai Tu būtu konkurētspējīgāks un veiksmīgāks darba meklējumos.

Semināra rīkotājs: RTU Karjeras centrs.

E-pasts saziņai: 

Semināram var pieteikties, aizpildot pieteikuma formu: https://forms.office.com/e/ARi2B3yHM6

Saite uz semināru Zoom platformā:

https://rtucloud1.zoom.us/j/93723121260?pwd=ekpYdWhNTjFhZnhwaldDUklPSU5RZz09

Meeting ID: 937 2312 1260

Passcode: 538979

Kopīgot rakstu

Jaunumi