RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

«Allnex» aicina uz atvērto durvju dienu

5. oktobris, 2023

SIA «Allnex Latvia» aicina visus ieinteresētos studentus uz atvērto durvju dienu, kas norisināsies jau 20. oktobrī plkst. 14.00 allnex birojā Gunāra Astras ielā 1C, Rīgā.

Allnex ir vadošais sveķu, piedevu un savienojumu piegādātājs arhitektūras, automašīnu ražošanas nozarēm, elektroprecēm un plastmasas ražotājiem. Uzņēmums darbojas visos kontinentos un nodarbina vairāk nekā 4000 darbinieku.  Latvijas ofisā strādā vairāk nekā 260 darbinieku, kā arī vairāki praktikanti, kuri nodrošina uzņēmuma finanšu, iepirkumu, personālvadības, datu pārvaldības, klientu servisa, IT un citus pakalpojumus.

Pasākuma programma:

• Ekskursija pa SIA «Allnex Latvia» biroju;
  • Iepazīstināšana ar to, ko dara katra allnex komanda un kādas ir darba un prakses iespējas allnex.
  • Lai mūsu viesi ne tikai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, bet arī uzlabotu iespējas iegūt vēlamo darba vai prakses vietu, sniegsim noderīgu informāciju par to, kas ir LinkedIn un kāpēc tas jāizmanto.
  • Diena sastāvēs arī no praktiskas darbošanās meistarklasē, kur varēs uzzināt, kā uzlabot savu CV.

Aktīvākie apmeklētāji atvērto durvju dienā iegūs ne tikai jaunas zināšanas, bet arī balvas no allnex! Pieteikšanās atvērto durvju dienai allnex šeit vai noskenējot QR kodu plakātā.

«Allnex» aicina uz atvērto durvju dienu