RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Accenture Baltics aicina studentus un mācībspēkus apmeklēt SAP Meetup

23. februāris

Accenture Baltics aicina mācībspēkus un studentus uz Baltic SAP Meetup, kas norisināsies otrdien, 27.februārī plkst.16.00 Accenture VEF biroja telpās Brīvības ielā 214, Rīgā. Meetup pasākumā būs iespēja uzzināt par jaunākajiem SAP Finanšu un Apdrošināšanas risinājumiem, GenAI iespējām, kā arī pievienoties neformālajai daļai pēc runātāju prezentācijām.

Ja Jūs apmeklēsiet pasākumu klātienē, lūdzu aizpildiet reģistrācijas formu.

Pasākuma plāns:

• 16:00 SAP incidentu risināšana ar GenAI, SAP finanšu konsultants Aleksandrs Matrosovs
  • 16:30 SAP S/4HANA starpuzņēmumu saskaņošana un saskaņošana, ko veic Olga Mihailova, SAP finanšu ģildes vadītāja
  • 17:00 SAP apdrošināšana — integrēti pamata un vienoti norēķinu risinājumi, ko sniedz Srinivas Jonnalagadda, SAP apdrošināšanas ģildes vadītājs
  • 17:30 Tīklošanas daļa ar uzkodām un atspirdzinošiem dzērieniem