RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Tiešsaistes pasākums «Startēšu RTU» jaunajiem studentiem

17. augusts, 2020

Piektdien, 11. septembrī, plkst. 14.00 jaunie RTU studenti aicināti pievienoties tiešsaistes pasākumam «Startēšu RTU». Tajā varēs gūt informāciju par dažādiem ar studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām, ārpusstudiju un citām aktivitātēm saistītiem jautājumiem, studējot RTU.

Tiešraide notiks no Ķīpsalas Zinātniskās bibliotēkas, norisināsies no plkst. 14.00 līdz pat 17.00 un tajā piedalīsies dažādu RTU struktūrvienību, arī RTU Studentu parlaments pārstāvji, stāstot par sevis pārstāvēto jomu. Atvērtajai Zoom konferencei varēs pieslēgties caur kopīgoto saiti.

Pasākums ir tradicionālo iezvanīšanas svētku, kas ik gadu notiek pirmajā studiju gada dienā Ķīpsalā, tradīcijas turpinājums, kurš, ņemot vērtā epidemioloģiskās drošības apsvērumus, šogad tiek rīkots interneta tiešraides formātā. Taču pasākuma saturs un mērķis – sniegt jaunajiem studentiem daudzpusīgu informāciju, kas būs noderīga, uzsākot studijas RTU – paliek nemainīgs.