RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU studenti risinās SEB un Printful uzdevumus

9. oktobris, 2023

Lai veicinātu Rīgas tehniskās universitātes studentu personīgo izaugsmi un attīstītu soft-skill prasmes, 13.-14. oktobrī notiks internacionāla nometne «Step by Step: How to be BEST of the BEST».

Nometnes laikā nometnes dalībnieki starptautisku treneru vadībā risinās SEB biznesa pakalpojumu centra Rīgā un Printful sagatavotos uzdevumus. Šogad nometne norisināsies SEB Global Services biznesa pakalpojumu centra Rīgā jaunajā biroja ēkā «Gustavs», Teikā.

Nometne notiks jau divpadsmito reizi, tajā 40 jaunieši no RTU piedalīsies 2 dienu intensīvā nometnē, kuras laikā tiks attīstītas studentu personīgās prasmes un īpašības, tā uzlabojot viņu konkurētspēju darba tirgū. SEB biznesa pakalpojumu centra Rīgā un uzņēmums Printful studentiem ir sagatavojis problēmu situācijas analīzes (Case Study) uzdevumus, ar kuriem uzņēmumi sastopas ikdienas darbā. Nometnes dalībniekiem komandās būs jāiejūtas dažādās uzņēmumu darbinieku lomās, jāatrisina uzņēmumu dotie uzdevumi un noslēgumā jāsagatavo prezentācijas par paveikto, tā gūstot ieskatu uzņēmumu darbībā un projektu vadībā. Uzdevumi tiks pildīti starptautisku «BEST» treneru vadībā.

Nometne jauniešiem palīdzēs apgūt tādas prasmes kā līderība, radošās domāšanas metodes, prezentācijas prasmes, projektu un pārmaiņu vadība un vēl daudzas citas. Nometne notiks angļu valodā, tā attīstot studentu angļu valodas prasmes. Šī gada nometnes galvenais mērķis ir aktualizēt industrijas iesaisti studentu profesionālo un soft-skills prasmju pilnveidošanā un pielietošanā.

Nometnes Lieldraugi: SEB biznesa pakalpojumu centrs Rīgā; Printful.

Nometni atbalsta: Kinetics Nail Systems; OZO FUNCTIONAL FITNESS; MyFitness; Canella; Ģertrūdes ielas teātris; Roadgames