RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Pieejamas sejas aizsargmaskas ar RTU logo

27. oktobris, 2020

RTU Studentu servisā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6, var iegādāties sejas aizsargmaskas ar RTU logo. Vienas aizsargmaskas cena ir 7 EUR.

Piedāvājam iegādāties gan vienreizlietojamās sejas aizsargmaskas, gan vairākkārtlietojamās sejas aizsargmaskas no lina, zīda un satīna.

Aizsargmasku var iegādāties arī, nenākot uz Studentu servisa centru, bet, rakstot uz e-pastu . Sagatavosim pasūtījumu un nosūtīsim to jums ar pasta starpniecību.

Atgādinām, ka atrodoties RTU telpās, studējošajiem obligāti jālieto sejas aizsargmaskas.

Visam RTU personālam, atrodoties un pārvietojoties RTU koplietošanas telpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas vai sejas vairogi, izņemot gadījumu, ja persona atrodas aiz caurspīdīga aizsargekrāna.