RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

MSC Shared Service Center Riga un Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā audzina jaunos talantus un veicina inovācijas

20. septembris, 2023

MSC Shared Service Center Riga un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) jau otro gadu pēc kārtas ir apvienojušas spēkus, lai atbalstītu perspektīvāko Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentu.

Sadarbība ietvēra izaicinošu biznesa analīzes uzdevumu, kura mērķis bija optimizēt esošos procesus, izmantojot Microsoft rīkus. Pēc stingra atlases procesa konkursa laikā RTU pirmā kursa studente Jekaterina Trubarova demonstrēja izcilas prasmes un neatslābstošu motivāciju, nodrošinot sev augstāko vietu un uzņēmuma gada stipendiju.

Šajā pavasarī MSC Shared Service Center Riga, ciešā sadarbībā ar vienu no lielākajām valsts universitātēm Latvijā - Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), jau otro gadu atbalsta vienu no talantīgajiem Inženierzinātņu un vadības fakultātes studentiem, kas piedalījās konkursā. MSC Shared Service Center Riga vadība ir izstrādājusi uzdevumu esošā biznesa procesa optimizācijai, izmantojot Microsoft rīkus. Studentiem tika dots laiks, lai izveidotu risinājumu un prezentētu savu sniegumu.

Saskaņā ar prezentēto darbu, Jekaterina Trubarova (konkursa dalības brīdī bija RTU pirmā kursa studente) parādīja labākos rezultātus un lielāku ieinteresētību.

Kā atzīst MSC Shared Service Center Riga izpilddirektors Rodions Širjajevs: "Šī ir lieliska abpusēji izdevīga iespēja zinātkāriem skolēniem, kuri ir gatavi ieguldīt papildu pūles. Viņi iegūst iespēju strādāt ar reāliem uzņēmējdarbības uzdevumiem un situācijām, apgūt jaunas tehnoloģijas un piedāvāt efektīvus un gudrus risinājumus."

Matīss Babris, iepriekšējā gada uzvarētājs un MSC Shared Service Center Riga Atskaišu un BI departamenta praktikants komentē, ka šī ir unikāla iespēja iegūt jaunas zināšanas, pierādīt sevi pasaules līdera kuģniecības uzņēmumā, un apliecināt savas zināšanas un iemaņas. Demonstrējot savas spējas, uzņēmums, iespējams, pat būs gatavs gaidīt, kamēr pabeigsi pamatstudijas.

Jekaterina pati ir nepacietīga turpināt savas studijas un draudzīgais MSC Shared Service Center Riga kolektīvs laipni aicina studenti praksē. Mēs novēlām Jekaterinai veiksmi studijās un turpmākajā karjeras izaugsmē!

MSC (Mediterranean Shipping Company) ir pasaules līderis konteineru pārvadāšanā un viens no galvenajiem tirgus spēlētajiem Latvijā. MSC ģimeni veido vairāk nekā 180 000 kolēģu, kuri darbojās 155 valstīs. Ģimenes sajūta raksturo veidu, kā mēs veidojam, attīstām un pilnveidojam pozitīvas attiecības ar mūsu klientiem. Esam pārliecināti, mūsu komerciālo panākumu atslēga ir mūsu uzticami kolēģi. MSC Shared Service Center Riga nodrošina profesionālu attālināto biznesa atbalstu daudziem mūsu birojiem visā pasaulē. Strādājot mūsu komandā tā ir iespēja strādāt starptautiskajā tirdzniecībā dažādos amatos nozarē, kas nepārtraukti attīstās.