Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Sveicam Jaunajā mācību gadā!

7. septembris
.
.
.

Jaunā mācību gada sākums universitātē ir īpašs laiks, kad satiekas studenti, mācībspēki, zinātnieki, sākas mācību darbs, tiek nosprausti jauni mērķi izglītībā, zinātnē, lai caur jaunām zināšanām un iespējām uzlabotu gan katra cilvēka dzīvi, gan arī stiprinātu universitātes kapacitāti un lomu valsts tautsaimniecībā.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte, kas studentiem Latvijā un ārvalstīs piedāvā iegūt izglītību kādā no 30 studiju programmām, jaunajā 2023./24.mācību gadā kopā uzņēmusi gandrīz 800 jaunos studentus, no kuriem 334 ir budžeta studenti (42%) un 455 maksas studenti (58%).

Fakultātē ir 11 bakalaura, 15 maģistra, 3 koledžas, kā arī viena doktorantūras programma  vadībzinātņu, ekonomikas, drošības, būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma, loģistikas, muitas un nodokļu administrēšanas, kvalitātes vadības, darba un civilās aizsardzības jomās. Pagājušajā gadā ir izveidots jauns studiju virziens “Transporta pakalpojumi”, kā arī licencētas divas jaunas studiju programmas “Loģistika” un “Loģistika un piegādes ķēdes drošība”. Programma “Loģistika un piegādes ķēdes drošība” tiek realizēta angļu valodā.

Novēlam fakultātes studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem veiksmīgu, darbīgu jauno mācību gadu, lai izdodas sasniegt mērķus gan akadēmiskajā, gan zinātniskajā darbā!

Kopīgot rakstu

Jaunumi