Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Starptautisks interaktīvs seminārs RTU mācībspēkiem

14. novembris, 2023

RTU mācībspēki 21. un 22. novembrī ir aicināti apmeklēt interaktīvu semināru «Kā nodrošināt rītdienas inženierim nepieciešamo prasmju apguvi šodienas studiju procesā?».

Seminārā varēs iepazīties ar 300 Eiropas uzņēmumos veiktās aptaujas rezultātiem par to, kādas prasmes nepieciešams attīstīt šodienas studentam - rītdienas absolventam. Meklēsim atbildes uz jautājumu, kā integrēt darba tirgū aktuālo prasmju apguvi studiju kursā un studiju programmā. Kā mācībspēkam attīstīties un iedvesmot studentus, lai studiju process būtu aizraujošs un mūsdienīgs?

Prezentēsim 12 atraktīvus rīkus studiju procesa īstenošanai, dažus no tiem aplūkosim padziļināti:

• Marshmallow challenge – ko iesākt ar zefīru studiju procesā?
  • Reverse Engineering – kā studēt «uzšķēržot» plīša lācīti?
  • Positive attitude – vai joku lapa var palīdzēt studēt?
  • TRIZ – metode inženierrisinājumu (bet ne tikai) pretrunu pārvarēšanai.
  • «Lego Serious Play», jeb, kā bērnu spēli radoši izmantot studiju procesā un darbā?

Semināra programma

Seminārs notiks 21. un 22. novembrī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF), Kalnciema ielā 6, 509. auditorijā.

Par dalību tiks izsniegts pedagoģiskās pilnveides apliecinājums.

Pieteikties semināram

Papildu informāciju par semināru var iegūt,  sazinoties ar semināra organizatoriem IEVF Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta Tālākizglītības nodaļas vadītāju Līgu Kamolu un IEVF Starptautisko projektu nodaļas vadītāju Modri Ozoliņu (, tālr. 29401679 un , tālr. 29289832).