Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU un Itālijas vēstniecība aicina apgūt itāļu valodu

6. septembris, 2023

Pateicoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ciešajai sadarbībai ar Itālijas augstākās izglītības iestādēm un Itālijas vēstniecību Latvijā, RTU studentiem un darbiniekiem ir iespēja bez maksas apgūt itāļu valodu. Itāļu valodas kursu nodarbības plānotas reizi nedēļā klātienē. Pieteikšanās kursiem – līdz 12. septembrim.

Itāļu valodas kurss RTU studentiem un darbiniekiem tiek organizēts, lai veicinātu interesi par Itāliju kā Erasmus+ programmas studiju un pieredzes apmaiņas galamērķi un partneri kopēju studiju, zinātnes projektu un kultūras pasākumu īstenošanā.

Plānots izveidot divas mācību grupas dalībniekiem bez itāļu valodas priekšzināšanām, katrai organizējot vienu nodarbību nedēļā:

• pirmdienās no plkst. 12.30 līdz 14.00 RTU Latvijas-Itālijas sadarbības centrā, Kronvalda bulvārī 1;
  • otrdienās no plkst. 10.00 līdz 11.30 Ķīpsalā.

Pēc itāļu valodas kā C daļas brīvās izvēles kursa veiksmīgas apguves studentiem būs iespēja saņemt divus kredītpunktus.

Pieteikties kursiem var līdz 12. septembrim, rakstot e-pastu RTU Latvijas-Itālijas sadarbības centra izpilddirektoram Ērikam Badamšinam – .

E-pastā jānorāda šāda informācija:

• vārds, uzvārds, e-pasts, kontakttālrunis;
  • studentiem -– studiju programma, līmenis un kurss, bet darbiniekiem – struktūrvienība un amats;
  • dažos teikumos aprakstīta motivācija apgūt itāļu valodu;
  • izvēlētā nodarbības diena un laiks.

Vietu skaits kursu grupās ir ierobežots, tāpēc lūgums neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Itāļu valodas kurss RTU studentiem un darbiniekiem tiek organizēts ar Itālijas Ārlietu un starptautiskās sadarbības ministrijas finansiālu atbalstu.

Saistītie tagi:

RTU Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments

6. septembris, 2023 plkst. 10:05