Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU atklāta mācību telpa inženierekonomikas studentiem

13. oktobris, 2017
Foto – RTU IEVF

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) atklāta koša, uz mācībām rosinoša atjaunotā 119. mācību telpa jeb «Study Room» inženierekonomikas studentiem.

Mācību telpā ir galdi un krēsli, lai studenti varētu darboties grupās. Ir koplietošanas dators, projektors, daži sēžamie pufi un telpaugi – naudas koki.

«Tas bija ilgstošs un birokrātisks process, tomēr tagad beidzot studenti ir aicināti apmeklēt 119. mācību telpu un nodoties individuālam studiju procesam,» prieku par paveikto pauž «Study Room» projekta realizētāja, kā arī kādreizējā RTU IEVF Studentu pašpārvaldes (SP) vadītāja Karīna Kezika. Viņa piebilst, ka ideja par šādas īpašas telpas nepieciešamību studentiem tika aizsākta jau 2016. gadā.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalījās IEVF administrācija – RTU IEVF dekānes vietniece mācību darbā profesore Inga Lapiņa, RTU IEVF profesors Remigijs Počs, RTU IEVF dekānes vietniece administratīvajā darbā –, kā arī RTU IEVF SP vadītāja Annija Pētersone un Karīna Kezika.

RTU IEVF nodrošina visu līmeņu augstākās izglītības iegūšanu dažādos ekonomikas un uzņēmējdarbības virzienos, veic mācību metodiskās izstrādes un zinātniskos pētījumus. RTU IEVF dekāne ir profesore Elīna Gaile-Sarkane. RTU IEVF misija ir sagatavot starptautiski atzītus, augsti kvalificētus speciālistus ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā, veicināt  zinātnieku un mācībspēku izaugsmes iespējas. Nodrošināt konkurētspējīgu, karjeru un labklājību veicinošu daudzpakāpju izglītību, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas. Radīt mūsdienīgu, profesionālo attīstību veicinošu darba vidi studentiem, mācībspēkiem un fakultātes darbiniekiem.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. oktobris, 2017 plkst. 15:02