Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Reģistrējies otrajai izaugsmes «beFounder» lekcijai

20. februāris

Lai veicinātu Rīgas tehniskās universitātes (RTU) studentu personīgo izaugsmi un attīstītu izpratni par dažādām ar finansēm saistītām jomām, jaunais mācību semestris tiks ieskandināts ar lekciju sēriju - «beFounder», ko organizē RTU studentu organizācija BEST - Riga sadarbībā ar RTU Karjeras centru. Ik mēnesi tiks organizēta viena lekcija, kur trīs stundu garumā studentiem būs iespēja izaicināt sevi un spert vienu soli tālāk profesionālajā izaugsmē.

27. februārī,  plkst. 17.00, Ķīpsalas ielā 6, 115. kab. norisināsies otrā lekcija "Blokķēdes, kriptovalūtas, NFT vai tomēr akcijas, ETF un obligācijas? Izaicinājumi un iespējas". Vieslekciju vadīs SEB Global Services pārstāvis.

Kriptovalūtas iespējams ir paši riskantākie finanšu instrumenti, kas ir pieejami. Ne pati kriptovalūta, bet gan tehnoloģija ir tā, kas varētu mainīt veidu, kā nākotnē sūtam viens otram naudu. Blokķēdes tehnoloģija nodrošina arī iespēju noslēgt ”gudros kontraktus” (smart contracts) , interesanti, vai šis nākotnē spēs pilnībā aizvietot juristus un notārus? Palūkosimies, kā mēs mijiedarbojamies ar fizisko, digitālo un virtuālo vidi. Kāda šī mijiedarbība būs pēc 10 gadiem? Vai mums katram piederēs īpašumtiesības uz savu virtuālo mājokli caur NFT kontraktu? Padalīšos ar savu kā banķiera viedokli par šo visu un būšu atvērts jautājumiem no jūsu puses.

Pieteikties pirmajai lekcijai iespējams aizpildot reģistrācijas anketu līdz 25. februārim.

Lekciju sērijas ietvaros studentiem būs iespēja gan attīstītas studentu personīgās prasmes un īpašības, tā uzlabojot viņu konkurētspēju darba tirgū, gan pielietot iegūtās prasmes praktiskos uzdevumos, ko būs sarūpējuši organizatori. Pasākums notiks latviešu valodā.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu: u.lv