Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Publicēts atjaunotais PRME ziņojums

25. marts, 2022
.
.

Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) iesniegusi atjaunoto ziņojumu Principles of Responsible Management Education (PRME) ietvaros, kur apskatīti aktuālākie notikumi pēdējo divu gadu griezumā. PRME ir Nāciju Organizācijas (ANO) iniciatīvas programma, kuras mērķis ir iedvesmot un attīstīt ideju par sociālās atbildības principu ievērošanu un popularizēšanu augstākās izglītības iestādēs, kas darbojas biznesa un vadības izglītības jomās.

PRME ziņojums pieejams šeit.

IEVF pievienojās PRME iniciatīvai 2008. gadā. Šobrīd fakultāte strādā, ievērojot 6 atbildīgas vadības izglītības principus savā darbībā, un reizi divos gados iesniedz PRME pašnovērtējuma ziņojumu, lai informētu sabiedrību par paveikto un saviem nākotnes plāniem. PRME iniciatīva ir balstīta uz starptautiski atzītām vērtībām – ANO Globālā līguma principiem. Iniciatīvas mērķis ir palīdzēt veidot un atbalstīt nepārtrauktu pilnveides procesu augstākās izglītības iestādēs, ar mērķi izveidot jaunu biznesa līderu paaudzi, kuri ir spējīgi pārvaldīt sarežģītus izaicinājumus, ar kuriem 21. gadsimtā jāsaskaras gan uzņēmumiem, gan sabiedrībai kopumā.

Šobrīd akadēmiskajā vidē sociālā atbildība un ilgtspēja ir iekļauta, bet vēl joprojām nav pilnībā iestrādāta augstākās izglītības iestāžu darbības pamatprincipos. Tāpēc PRME iniciatīva ir globāls aicinājums biznesa skolām un universitātēm visā pasaulē, lai pakāpeniski pielāgotu studiju saturu, pētniecību, mācību metodes un augstskolas stratēģiju jauniem biznesa izaicinājumiem un iespējām.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

25. marts, 2022 plkst. 14:40

Līdzīgi raksti

Jaunumi