Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Notikusi tikšanās ar Reginas Universitātes pārstāvjiem

22. jūnijs, 2018

Š. g. 10.-11. jūnijā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāti (RTU IEVF) apmeklēja Reginas Universitātes (University of Regina) Biznesa vadības fakultātes asoc. profesors un Saskačevanas vadītāju izglītības programmas akadēmiskais direktors (Saskatchewan Directors Education Program, Institute of Corporate Directors) Ronalds D. Kamps (Ronald D. Camp II) un Tobija Kampa (Toby Camp) no Kanādas.

Viesi tikās ar IEVF Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta (UIVI) direktora pienākumu izpildītāju D. Ščeulovu un Starptautisko programmu nodaļas (SPN) vadītāju M. Ozoliņu, lai apspriestu iespējas potenciālai sadarbībai starp RTU un Reginas Universitāti biznesa izglītības jomā. Tika pārrunāta iespēja paplašināt Reginas Universitātē īstenoto pētniecības projektu ģeogrāfiju, piesaistot pētniecībai RTU zinātniekus, kā arī radusies ideja organizēt Kanādas studentiem vizīti Latvijā, kuras ietvaros paredzētas gan aktivitātes universitātē, gan uzņēmumu vizītes.

Lai iepazīstinātu Kanādas kolēģus ar Latvijas uzņēmējdarbības vidi, š. g. 11. jūnijā viesi devās Kurzemes virzienā, lai apmeklētu uzņēmumu “Pure Chocolate”, kur iepazinās ar šokolādes muzeju un ražotni. Savukārt Kuldīgā Kanādas kolēģi uzzināja par dinamiskā Latvijas uzņēmuma “Milzu!” aktivitātēm un attīstības plāniem. Ar uzņēmuma biznesa attīstības vadītāju Evitu Štrausu tika apspriests iespējamais konsultāciju projekts uzņēmuma produkcijas eksportam uz Kanādu. Kuldīgas novada pašvaldības darbinieki iepazīstināja universitātes pārstāvjus ar uzņēmējdarbības specifiku un atbalstu novadā.