Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Notikusi projekta "MOOW CODE" informatīvā diena

26. aprīlis, 2023

MOOW CODE ir uz nākotni un ietekmi vērsts projekts, kura mērķis ir attīstīt un veicināt MOOW (Massive Open Online Week, ko izrunā kā “move”), daudzšķautņainu, sinerģisku digitālās apmācības formātu un līdzradīšanu augstākajā izglītībā. Projekta ietvaros tiks organizētas tiešsaistes apmācības nedēļas.

Lai iepazīstinātu studentus ar MOOW ideju, 26. aprīlī tika organizēta informatīvā diena.

Projekta mērķis ir veicināt spēcīgu MOOW kustību visā Eiropā, nodrošinot visu vajadzīgo MOOW plānošanai un realizēšanai, tai skaitā mācību materiāliem, uzdevumiem. MOOW ir daudzsološs jauns formāts un koncepcija, kas balstās uz tradicionālo MOOCs. Tomēr atšķirībā MOOW piedāvā pilnībā digitālu un ļoti interaktīvu mācību vidi, kas ir izveidota, lai veicinātu jaunu ideju izstrādi, produktu un risinājumu, izmantojot sadarbību un līdzradīšanu.

Katrs MOOW pievēršas vienam nozīmīgam un aktuālam tematam. Pirmajā MOOW plānots aktualizēt mentālo veselību studentu pilsētiņā, un universitātē kopumā.

Projektā tiks izstrādātas:

1) MOOW vadlīnijas organizatoriem. Koncepcija un tās galvenie elementi, ko pamato praktiski ieteikumi augstākās izglītības lēmumu pieņēmējiem un iesaistītajiem, kas organizē darba grupas.

2) “Playbook of MOOW Activities,” “Catalog of models learning and co-create activities”, lai organizatori var izvēlēties, pielāgot un integrēt MOOW nedēļā.

3) MOOW tiešsaistes platforma, kas ir īpašs tiešsaistes resurss, kurā notiks visas MOOW darbības;

4) Universitāšu personāla apmācības pakete, kas tiks izmantota, lai uzlabotu universitātes personāla prasmes plānošanā, organizēšanā un īstenojot MOOW.

5) Tiks organizēts universitātes personāla seminārs, lai apstiprinātu mācību materiālus un sagatavotu partneruniversitātes topošajiem MOOWs.

6) 3 partneruniversitātēs tiks organizēts MOOC kurss, kas balstīts uz universitātes Personāla apmācības materiāliem.

7) MOOW aktivitātes būs par “Mentālo veselību universiātes studentu pilsētiņā” un “Ilgtspējība digitālajā izglītībā”.

Projekta partneri: vadošais partneris - Katovices Ekonomikas universitāte (University of Economics in Katowice), Uzņēmējdarbības un iesaistīto universitāšu akreditācijas padome (Accreditation Council for Entrepreneurial and Engaged Universities (ACEEU)), European E-learning Institute (European E-learning Institute (EUEI))Federika II Neapoles Universitāte (University of Naples Federico II).

Massive Open Online Week for Collaborative Digital Education (MOOW CODE), 2021-1-PL01-KA220-HED-000027566, reģistrācijas numurs 4575