Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

IEVF mācībspēks Māris Jurušs uzstājas ar vieslekciju Kauņas Tehnoloģiju universitātē

25. marts

No š.g.19. līdz 20.martam BALTECH programmas ietvaros Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes asociētais profesors Dr.oec. Māris Jurušs viesojās Kauņas Tehnoloģiju Universitātē (KTU). M.Jurušs uzstājās ar lekciju un kopā ar KTU asociēto profesori dr.Kristīnu Kundelieni vadīja praktiskos darbus par nodokļiem universitātes studentiem.

KTU ir RTU sadarbības partneris. Abas universitātes piedalās Baltijas jūras reģiona valstu virtuālajā augstskolu apvienībā BALTECH. Tajā piedalās arī Tallinas Tehniskā universitāte un Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte. BALTECH dibināta 1997. gadā, un kopš 2000. gada RTU darbojas BALTECH studiju centrs.

Studenti ir aicināti izmantot BALTECH programmas vai Erasmus+ programmas iespējas studiju mobilitātes vizītēm uz Kauņas Tehnoloģiju Universitāti. “Tā ir lieliska iespēja – iegūt zināšanas ārvalstu universitātē, tajā pašā laikā būt relatīvi netālu no pašu mājām”, norāda asociētais profesors Māris Jurušs.