Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

IEVF 1.kursa studenti, tiekamies 14.septembrī!

9. septembris, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāte (RTU IEVF) 14. septembrī aicina svinēt pirmo mācību gada dienu, piedaloties RTU Iezvanīšanās svētkos.

Iezvanīšanas svētku programma:

Ķīpsalas kolonādē (laukumā starp ETF (Āzenes 12), BF (Āzenes 16/20) un studentu dienesta viesnīcu (Āzenes 22)

• 11.00-12.00 Studiju un ārpusstudiju radošo aktivitāšu prezentācijas pie RTU struktūrvienību, RTU SP, studentu klubu teltīm un stendiem, kuros būs iespēja iepazīties ar katru no tiem un iegūt noderīgu informāciju, kā arī piedalīties konkursos.
  • 12.00 RTU rektora akadēmiķa Leonīda Ribicka uzruna un iepazīstināšana ar universitātes administrācijas pārstāvjiem, universitātes studentu, sporta un kultūras plašo ārpusstudiju aktivitāšu klāstu, piedaloties RTU mākslinieciskiem kolektīviem - jaukatajam korim «Vivere», TDA «Vektors» un karsējkomandai.

Kalnciema ielā 6

• 13.15 – 14.15 Inženierekonomikas un vadības fakultātē, kur tiks aizvadītas ievadlekcijas, kā arī varēs iepazīties ar fakultāti, tās vadību, studentu pašpārvaldi un jaunajiem kursabiedriem!

Sīkāku informāciju par nodarbības norises vietu skatīt ŠEIT

Visu maģistra programmu 1. kursu studenti ar programmas direktoru un administratīvo personālu tiekas pirmajā ieplānotajā lekcijā. Lekciju saraksti pieejami šeit: https://nodarbibas.rtu.lv/list.php?id=22000&lang=lv

Uz tikšanos!