Video un žurnāls: Nāc un studē RTU!

2. marts, 2012

Lai iepazītu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) piedāvātos studiju virzienus, universitāte aicina noskatīties īsu videoaicinājumu «Nāc un studē RTU!» un izlasīt žurnāla «Jaunais Inženieris» speciālizlaidumu skolēniem. Klātienē ar RTU piedāvājumu aicinām iepazīties RTU Atvērto durvju dienā 14. aprīlī, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Video un žurnāls ir paredzēts tiem jauniešiem, kas meklē aizraujošu studiju programmu un interesantu studiju vidi. Video veidots sadarbībā ar radošo apvienību «Moodwork».

{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=kvI2AUX4HnU}

Žurnālu «Jaunais Inženieris» sagatavojis RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments.

Žurnālu iespējams lasīt arī iPad. Bezmaksas lietojumprogramma pieejama šeit.

Kā video atzīst RTU absolvente, arhitekte Zaiga Gaile, pirms 40 gadiem viņa Tehniskajā universitātē ir guvusi savu vienīgo augstāko izglītību un joprojām studijas atceras kā ļoti radošu un iedvesmojošu laiku: «Es uzskatu, ka universitāte var dot tikai impulsu, Ļoti daudz vēlāk ir atkarīgs no paša. Viss, ko esmu sasniegusi, tie daudzie projekti, kas radīti 40 gadu laikā – tas viss radies, izejot no Tehniskās universitātes iedotā pamata. Un diezgan bieži, it sevišķi ārzemju klienti, man jautā: vai jūs esat kaut kur ārzemēs mācījusies un kā jūs to visu varat zināt? Tad es lepni atbildu, ka man ir tikai viena, Tehniskajā universitātē gūtā, Latvijas nacionālā izglītība.»

RTU Informācijas centrs

2. marts, 2012 plkst. 15:46