Ziņas

RTU papildina studiju aprīkojumu ar sadarbībspējīgu robotu jeb kobotu

Lai nodrošinātu plašākas iespējas studentiem gūt praktisku pieredzi robotikā un automatizācijā un pilnveidot darba tirgū nepieciešamās prasmes, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte (DITEF) papildina aprīkojumu ar modernu kompānijas «ABB» sadarbībībspējīgu robotu jeb kobotu, kā arī turpina izmantot jaudīgu robotu simulācijas un programmēšanas rīku «RobotStudio®».

19. marts

RTU zinātniece saņem Vitauta Tamuža balvu par labāko zinātnisko publikāciju

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības un mašīnzinību fakultātes Būvkonstrukciju inženierzinātņu institūta asociētā profesore Līva Pupure saņem Vitauta Tamuža balvu par labāko ikgadējo publikāciju starptautiskajā žurnālā «Mechanics of Composite Materials» (MCM). Viņa pēta un izstrādā modeļus inovatīvu kompozītmateriālu īpašību prognozēšanai.

13. marts

RTU studenti izstrādājuši prototipu inovatīvam un mūsdienīgam latviešu valodas rīkam

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti izstrādājuši prototipu inovatīvam un mūsdienīgam latviešu valodas rīkam, kas būtiski atvieglos kvalitatīvu tekstu veidošanu visdažādāko nozaru speciālistiem, tostarp izglītības nozarē iesaistītajiem.

12. marts