Uzņemšana

Atvērto durvju diena ir lieliska iespēja apskatīt RTU studentu pilsētiņu, paciemoties fakultāšu laboratorijās, satikt studentus, mācībspēkus, absolventus, iegūt informāciju par piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanas kursiem, ārpus studiju aktivitātēm, studentu ikdienas dzīvi un karjeras iespējām pēc augstskolas absolvēšanas.

Gaidīsim ikvienu Ķīpsalā RTU Atvērto durvju dienā 08.04.2017.!

Pieteikšanās bakalaura un 1. līmeņa (koledžas) studijām

Uzzini, kad un kā notiek pieteikšanās studijām vienotajā pieteikšanās sistēmā, kādi centralizētie eksāmeni ir nepieciešami, ko nozīmē prioritāšu sistēma un cik budžeta vietas paredzētas studiju programmā.

Pieteikšanās maģistra līmeņa studijām

Uzzini budžeta vietu skaitu, studiju maksu un pieteikšanās termiņus!

Pieteikšanās doktora studijām

Uzzini visu par pieteikšanos doktora līmeņa studijām!

Pieteikšanās neklātienes studijām

Uzzini visu par pieteikšanos neklātienes studijām!

Ziemas uzņemšana

Ziemas uzņemšana atsevišķās studiju programmās notika no 2017. gada 9. līdz 27. janvārim.

Studējošo līgumu paraugi

Iepazīsties ar līguma paraugu studijām RTU par valsts budžeta dotācijas līdzekļiem, līguma paraugu studijām RTU par fizisko vai juridisko personu līdzekļiem un noteikumi «Par studiju maksas kartību RTU».

Uzņemšanas noteikumi

Iepazīsties ar uzņemšanas noteikumiem pamatstudiju līmeņa programmām, augstākā līmeņa studijām, doktora studijām, kā arī uzņemšanas noteikumiem ārzemju studentiem.

Uzņemšanas komisija

Studijas

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.