Identifikācijas kartes (studentu apliecības)

Identifikācijas kartes (studentu apliecības)

Vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments kalpo RTU studentu apliecība. Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes). 

Studenti, kuri jau pagājušajā studiju gadā izmantoja iespēju un izgatavoja RTU studentu apliecības šogad bez maksas varēs pagarināt to derīguma termiņu. No 01.09.2016 to varēs izdarīt Studentu servisa centrā, Rīga, Āzenes ielā 6, Studentu dienesta viesnīcas 1. stāvā.

Kāpēc vajag RTU studenta apliecību?

  • No 2015./2016. studiju gada rudens semestra kā vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments kalpo RTU studentu apliecība.
  • Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes).
  • Iespēja izmantot RTU bibliotēkas pakalpojumus.
Tirdzniecības vietas, kurās iespējams saņemt atlaides ar RTU studenta apliecību

Ēdināšanas un citas atlaides.

Drukas darbi

Kancelejas preces

  • Materiāli māksliniekiem., Kalpaka bulvāris 13, Latvijas Mākslas Akadēmija (pagrabstāvs) (RTU Dizaina tehnoloģiju institūta studentiem)

Satiksme

  • Rīgas satiksme

Izklaide

  • Multikino, Mūkusalas iela 71, Rīga

Apliecības pazaudēšanas gadījumā, jaunas kartes izgatavošanas cena – 4 Euro.

Studentu servisa centra darbalaiks

Kontakti

+371 67089364,
 

ISIC - starptautiskā studentu identifikācijas un atlaižu karte

ISIC ir pasaulē vienīgā starptautiski atzītā studentu identifikācijas karte, bet kas nav RTU studenta apliecība. ISIC nodrošina atlaides vairāk kā 750 studentiem aktuālās vietās Rīgā un citur Latvijā.

Tā neaizvieto RTU studenta apliecību, tāpēc nesniedz pieeju īpašajiem RTU pakalpojumiem. ISIC nodrošina atlaides vairāk kā 750 studentiem aktuālās vietās Rīgā un citur Latvijā. Ceļojot ar ISIC, jebkurā valstī Tev būs iespēja saņemt studentiem paredzētās atlaides.

Kā iegūt ISIC? (bez piesaistes SWEDBANK kontam)
Turpmāk ISIC kartes studenti var saņemt veicot pieteikumu www.isic.lv vai vēršoties ISIC birojā - Audēju ielā 15, Rīgā.

Plašāka informācija par ISIC kartēm

Studijas

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.