Ziņas

Karjeras dienā studenti varēs satikt vairāk nekā 100 uzņēmumu pārstāvjus

Vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvji 2. martā piedalīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā Ķīpsalā, prezentējot savu piedāvājumu studentiem – potenciālajiem darbiniekiem un praktikantiem. RTU Karjeras diena šogad notiks jau 14. reizi un tā tradicionāli ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā, kas šo gadu laikā palīdzējis studentiem uzsākt vai attīstīt savu profesionālo karjeru. 

6. februāris

RTU saņem Latvijas Eksportpadomes apbalvojumu

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) par inovatīvu produktu izveidi un Latvijas vārda nešanu pasaulē saņēmusi Latvijas Eksportpadomes apbalvojumu «Latvijas eksportprece 2016». RTU novērtēta arī ar kvalitātes zīmi «Quality Product of Latvia», tā veicinot atpazīstamību un apliecinot kvalitāti ārvalstīs.

23. februāris

RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolotāja saņem «Ekselences balvu»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) skolotāja Virgīnija Vītola saņēmusi skolotāju «Ekselences balvu» fizikā. Balvu svinīgā ceremonijā, kas norisinājās 22. februārī Latvijas Universitātē (LU), pasniedza Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

23. februāris

Universitāte

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.