Ziņas

RTU reģionālās filiāles aicina uz Atvērto durvju dienu 6. aprīlī

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) reģionālās filiāles Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī ceturtdien, 6. aprīlī, plkst. 16 rīko Atvērto durvju dienu. Savukārt sestdien, 8. aprīlī, Atvērto durvju diena ar ekskursijām uz RTU fakultātēm un ieskatu studentu dzīvē notiks Rīgā, Ķīpsalā, RTU Dizaina centrā.

28. marts

RTU aicina studentus pieteikties Biznesa interešu klubam «Portfelis»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs aicina Latvijas augstskolu studentus pieteikties Biznesa interešu klubam (BIK) «Portfelis», kurā Latvijā pazīstamu uzņēmumu un organizāciju pārstāvji sniegs vērtīgas uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas. BIK «Portfelis» jaunā sezona sāksies 2017. gada rudenī.

30. marts

Izstādē «Bērnu pasaule 2017» būs RTU Dizaina tehnoloģiju institūta koka darbnīca

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts aicina mazus un lielus izstādē «Bērnu pasaule 2017» iepazīties ar koku un radīt no tā ko paliekošu. Izstāde notiks no 31. marta līdz 2. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8.

28. marts

Universitāte

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.