Ziņas

RTU rektors: izglītības satura reforma varētu uzlabot skolēnu zināšanas eksaktajos priekšmetos

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) atbalsta Valsts izglītības satura centra (VISC) piedāvāto izglītības satura reformu, ieviešot uz kompetencēm balstītu izglītības sistēmu, jo, mainot pašreizējās pedagoģijas metodes, iespējams veicināt skolēnu ieinteresētību eksaktajos mācību priekšmetos un dabaszinātnēs un uzlabot jauniešu zināšanas matemātikā, fizikā un ķīmijā, uzskata RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

25. aprīlis

No princesēm līdz inženierim – RTU zinātnieces iedrošina sievietes darboties IT jomā

Mainīt sabiedrības attieksmi un stimulēt sieviešu iesaisti karjeras veidošanā tādā it kā sarežģītā nozarē kā programmēšana un informācijas tehnoloģijas ir viens no 27. aprīlī pasaulē atzīmējamās dienas, kas veltīta visām tām sievietēm, kuras savu dzīvi saista ar informācijas un komunikāciju tehnoloģijām, uzdevumiem. Šogad ar īpašu pasākumu «Birojnīcā» to atzīmēs arī Rīgā.

25. aprīlis

RTU Lielajā aulā notiks jauniešu biznesa projektu konkurss «Radām novadam»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielā aula kļūs par mājvietu dalībniekiem jauniešu biznesa projektu konkursa «Radām novadam» atklāšanā, kas notiks 6. maijā plkst. 12. Konkursā piedalās 12 RTU studentu komandu projekti, tai skaitā, bezpilota mikrolidaparāta elektrostaciju apsekošanas sistēma «Drone Plane», aktīvās atpūtas parks «SkateForest», lāzerpeintbola laukums «Laserfort», koka platformu modulāra sistēma būvniecībai koku galotnēs «TreeHouse place».

25. aprīlis

Universitāte

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.