Lielais izlaidums

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 155. jubilejas gadā pirmo reizi tiks organizēts vienots izlaidums visām deviņām RTU fakultātēm – RTU Lielais izlaidums. Tas notiks 30. jūnijā «Arēnā Rīga». Izlaidums būs viens no galvenajiem jubilejas gada notikumiem.

«Pasākums tiek organizēts tā, lai tas paliktu atmiņā ne tikai pašiem absolventiem un viņu tuviniekiem, bet ikvienam, kurš jūt savu piederību RTU,» saka RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis. Viņš aicina visus aktīvi iesaistīties universitātes un visas Latvijas augstākās izglītības svētkos.

RTU Lielajam izlaidumam būs trīs daļas – svinīgā daļa ar uzrunām un mākslinieciskajiem priekšnesumiem, diplomu pasniegšanas daļa, kad uz deviņām mazām skatuvēm visu RTU fakultāšu absolventi vienlaicīgi saņems savus diplomus, un nobeigumā – RTU Absolventu salidojums. Pasākumā tiks gaidīti gan jaunie absolventi un viņu viesi, gan tie, kas RTU absolvējuši agrāk.

Svinīgā daļa

Absolventi sēdēs zālē (organizēti pa fakultātēm), viesi – tribīnēs. Uz lielās skatuves notiks svinīgās uzrunas, muzikāli priekšnesumi (gan RTU mākslinieciskie kolektīvi, gan pieaicinātie mākslinieki). Precīzu un raitu pasākuma norisi koordinēs pasākuma režisors un profesionāli pasākuma vadītāji. Visi pasākuma dalībnieki un viesi laicīgi tiks informēti par precīzu pasākuma norises kārtību.

Diplomu pasniegšana

Zālē, apkārt absolventiem būs izvietotas 9 mazās skatuves, lai visas fakultātes vienlaicīgi un raiti varētu izsniegt diplomus. Pie katras fakultātes mazās skatuves būs ekrāns, kurā būs redzams absolventa vārds. Fotogrāfs katru absolventu diploma saņemšanas brīdī nofotografēs. Diplomu izsniegšana ilgs no 1,5 līdz 2 stundām un pēc tās absolventi pulcēsies zālē uz pasākuma kulminācijas brīdi – fināla muzikālo priekšnesumu ar cepuru mešanu gaisā. Pēc tās absolventi varēs saņemt apsveikumus no saviem viesiem un fotografēties individuāli. Uz vietas Arēnā būs skaidri redzamas un saprotamas norādes, kā arī informācija par pasākuma norises kārtību.

Saviesīgā daļa

Pēc izlaiduma vakarā notiks RTU Absolventu salidojums. Pasākumā tiks gaidīti gan jaunie absolventi un viņu viesi, gan tie, kas RTU absolvējuši jau agrāk.

Lai būtu vieglāk satikt savus studiju biedrus, tiks izveidotas fakultāšu pulcēšanās zonas. Pasākumā būs muzikāli izklaidējoši priekšnesumi, dejas, kā arī galdiņu zonas.

RTU Lielā izlaiduma izmaksas tiks segtas ar RTU ieguldījumu, sponsoru atbalstu un fakultāšu līdzfinansējumu. Absolventa izdevumi šādam izlaidumam būs par mantiju nomu (10 eiro) un pēc vēlēšanās par sertifikātiem un RTU nozīmīti. Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija.

Atbalstītāji

Studijas

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.