Izmēģinājuma datubāzes

Izmēģinājuma datubāzes pieejamas uz laiku, lai novērtētu to nepieciešamību RTU. Ja uzskatāt, ka RTU nepieciešams datubāzi abonēt, lūdzu, rakstiet RTU Zinātniskajai bibliotēkai vai arī ierosiniet šeit.

Datubāzes pieejamas visos Centrālās bibliotēkas, filiālbibliotēku, RTU datortīklā reģistrētajos datoros un RTU portālā ORTUS (Bibliotēka – E-resursi).

Konsultācijas par datubāžu lietošanu un meklēšanu tajās sniedz Informācijas un pakalpojuma nodaļa – tālr. +371 67089102, e-pasts: , RTU Zinātniskā bibliotēka.

Elektroniskās bibliotēkas izdevēja «Лань»  grāmatas  un periodiskie izdevumi krievu valodā

Izdevniecības Лань daudznozaru e-žurnālu un e-grāmatu datubāze piedāvā pieeju mācību un zinātniskiem izdevumiem  krievu valodā. Datubāze aptver vairāk kā 30000 izdevumus humanitārajās un sociālajās zinātnēs, matemātikā, fizikā, ķīmijā, bioloģijā, medicīnā u.c., kā arī daiļliteratūru krievu, angļu, franču, spāņu un vācu valodās  no dažādām izdevniecībām. «Лань» izdotajām grāmatām ir pieejami pilnteksti, citu izdevniecību grāmatām  pieejamas tikai anotācijas. Pieejamās nozares ir iezīmētas zilā krāsā. Atsevišķiem žurnāliem piekļuve tiek nodrošināta neierobežotu laiku.

Elektroniskā bibliotēka

The Royal Society Excellence in Science Collection žurnāli

Ir pieejamas The Royal Society Excellence in Science Collection žurnālu publikācijas kopš 1665. g. Resursu tematiskais aptvērums: bioloģija, biofizika, ķīmija, fizika, inženierzinātnes, vides zinātne, matemātika, kā arī starpnozaru tēmas.

E-žurnāli:

Philosophical Transactions of the Royal Society series A        

Philosophical Transactions of the Royal Society series B 

Proceedings of the Royal Society series A

Proceedings of the Royal Society series B    

Biology Letters  

Journal of the Royal Society Interface   

Interface Focus  

Notes & Records

Open Biology

Royal Society Open Science 

Studijas

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.rtu.lv.