RTU zinātnieki kontaktbiržā prezentē implantus un saules-granulu moduli

28. oktobris, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki 20. oktobrī notikušajā Latvijas zinātnieku un uzņēmēju kontaktbiržā prezentēja divas inovatīvas idejas – biokeramiskus implantu materiālus un kompaktu saules un granulu moduli.

Kontaktbiržā ar prezentācijām piedalījās RTU Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centra vadošais pētnieks Jānis Ločs un Vides aizsardzības un siltuma sistēmu katedras pētnieks Aivars Žandeckis.

«Kopumā kontaktbiržā tika prezentētas astoņas inovatīvas idejas no dažādām Latvijas augstskolām. Zinātnieku prezentācijas apmeklēja 50 dalībnieki, no kuriem 25 bija uzņēmēji un investori,» pastāstīja RTU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta vadītājs Renārs Reklaitis.

Kontaktbiržas mērķis bija iepazīstināt uzņēmējus ar zinātnisko institūciju pārstāvju izgudrojumiem un tehnoloģijām, to izstrādātajiem komercializācijas piedāvājumiem, kuru īstenošanai zinātnieki ir ieinteresēti piesaistīt uzņēmējus, sadarbības partnerus un investorus.

Kontaktbiržu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvju dalību kontaktbiržā koordinēja un nodrošināja RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts.

RTU Informācijas centrs

28. oktobris, 2011 plkst. 10:32