RTU notiek studentu pašpārvalžu vēlēšanas

21. novembris, 2011

No 22. novembra līdz 24. novembrim notiks Rīgas Tehniskās universitātes studentu pašpārvalžu vēlēšanas, kurās ikviens RTU students var nobalsot par savas fakultātes studentu pašpārvaldi, kas turpmāk pārstāvēs studentu intereses dažādās RTU lēmējinstitūcijās.

Fakultātes studentu pašpārvalde seko līdzi studiju kvalitātei, rīko dažādas vieslekcijas, ekskursijas uz uzņēmumiem, organizē kultūras un sporta pasākumus, kā arī daudz ko citu. Svarīgākais studentu pašpārvalžuuzdevums ir katras fakultātes studentu interešu pārstāvniecība visās RTU lēmējinstitūcijās.

Elektroniskā vēlēšanu sistēma tiks organizēta, izmantojot RTU intraneta portālu «ORTUS», kurā katrs RTU students var ielogoties, izmantojot piešķirto lietotāja vārdu un paroli. Tādējādi elektroniskā sistēma katram studentam vēlēšanās nodrošinās vienu, unikālu balsi, kas garantēsgodīgu vēlēšanu norisi. Kandidātu darbības programmu un sīkāku informāciju par kandidātiem pieejama protālā «ORTUS».

RTU studentu pašpārvalžu vēlēšanas organizē RTU Studentu parlaments. Elektroniskās vēlēšanu sistēmas darbību nodrošina RTU Informācijas tehnoloģijas dienests.

Vairāk informācijas

RTU Studentu parlaments