RTU IEVF Tautsaimniecības un reģionālās ekonomikas institūts ielūdz uz zinātnisko semināru

20. februāris, 2012

Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Tautsaimniecības un reģionālās ekonomikas institūts ielūdz uz zinātnisko semināru «Vai iespējams/-i jauns/-i modelis/-ļi pasaules un Latvijas ekonomikas attīstībā». Zinātniskais seminārs notiks 2012. gada 4. aprīlī plkst. 10 Meža ielā 1/7–513. auditorijā.

Diskusijai tiek piedāvāti šādi jautājumi:
1. Kāpēc rodas jautājums par jauna/-u attīstības modeļa/-u nepieciešamību?
2. Vai iespējams/-i jauns modelis/-ļi?
3. Kādas izmaiņas sabiedrības izpratnē un apziņā jāveido, lai realizētu jauno attīstības modeli (modeļus)?
4. Vai jaunais modelis/-ļi varētu būt atgriešanās pie veciem modeļiem jaunos attīstības apstākļos?
5. Kā ietekmēs Latvijas ekonomiku izmaiņas pasaules ekonomikas attīstības modelī?
6. Ko varam prognozēt pastāvot pašreizējām attīstības tendencēm pasaulē?

Zinātniskā semināra materiāli tiks publicēti rakstu krājumā. Materiālam jāatbilst zinātniskā raksta prasībām. Raksta apjoms līdz 6 lpp. Lapas formāts ir A5, lapas iestatījumi: no augšas 2,3 cm un no pārējām malām 2 cm. Fonta lielums 10. Rakstā jāparāda problēmas nozīmīgums un tās iespējamie risinājumi. Par raksta kvalitatīvo līmeni atbild autors/-i. Rakstiskais materiāls jāiesniedz elektroniski līdz 01.05.2012. uz e-pastu .

Klausītājiem savu dalību seminārā lūdzam pieteikt līdz 19.03.2012. uz e-pasta adresi: .

RTU IEVF Tautsaimniecības un reģionālās ekonomikas institūts

20. februāris, 2012 plkst. 9:49