Notiek praktiskais seminārs «Kvantitatīvās pētījumu metodes»

26. oktobris, 2011

Turpinot semināru ciklu «Pētījumu metodoloģija», RTU Doktorantūras skola aicina apmeklēt otro semināru «Kvantitatīvās pētījumu metodes». Semināra nodarbības notiek divas dienas, 3. un 4. novembrī, Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, plkst. 16–20.

Seminārā «Kvantitatīvās pētījumu metodes» ikvienam dalībniekam ir iespēja iegūt ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī apgūt metožu lietojumu praksē.

Semināru vada Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Inženiermatemātikas katedras profesors Andrejs Koliškins.

Semināra darba valoda: latviešu.

Semināra programma ir veidota tā, lai klausītājs iegūtu vispārēju informāciju par kvalitatīvajām pētījumu metodēm, to atšķirībām un spētu praktiski lietot tās ikdienas darbā, izvēloties un piemērojot atbilstošokvalitatīvo pētījumu metodi. Iegūtās zināšana tiks apliecinātas ar sertifikātu par noklausīto semināru ciklu.

Semināra darba kārtība Semināra darba kārtība 940.11 Kb

Vairākk informācijas: vai zvanot: 67089870.

RTU Doktorantūras skola

26. oktobris, 2011 plkst. 15:44