Noskaidroti «Betona sacensību 2017» uzvarētāji

18. maijs

Ceturtdien, 18. maijā, noslēdzās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) «Betona sacensības 2017». Pēc divām sacensību kārtām stiprāko betona kubiņu izgatavoja un 1. vietu ieguva RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) komanda «MVP» – Zane Eglīte, Laura Leikuma un Toms Širovs. Kubiņa stiprība – 126,2 MPa.

Otro vietu ieguva BIF komanda «Brigada» – Inese Brante, Marks Begens, Iļja Obidins – ar kubiņa stiprību 120,5 MPa.

Trešajā vietā ierindojās komanda «Betona lauvas» – Lāsma Ratnika, Sintija Stonkuse, Ella Spuriņa – ar kubiņa stiprību 112,5 MPa.

RTU BIF studenti sacentās stiprākā betona kubiņa izveidē. Sacensībās varēja piedalīties BIF pirmā līmeņa profesionālo studiju programmas «Būvniecība» 2. un 3. kursa studenti, un tās rīkoja BIF Studentu pašpārvalde.

Sacensības norisinājās divās kārtās – 20. aprīlī un 18. maijā. Komandām bija jāizgatavo divi 10x10x10 cm lieli betona kubiņi, kuru stiprību testēja spiedes iekārtā.

Pirmās vietas ieguvēji saņēma izdevuma «Latvijas Būvniecība» abonementu līdz 2017. gada beigām, 2. un 3. vietas ieguvēji – pārsteiguma balvas no RTU.

Universitāte

Raksta autors