Atklāta RTU Twitter siena

27. oktobris, 2011

Rīgas Tehniskā universitātes Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments (RTU SSAD) atklāja RTU Twitter sienu – pirmo šāda veida virtuālo sienu Latvijas augstskolās.

RTU Twitter siena ir virtuāla celtne, ko veido RTU sekotāji sociālo tīklu vietnē Twitter.com.  Šeit satiekas ne tikai RTU fakultātes, studenti, darbinieki, bet arī – citas augstskolas, mediji, organizācijas un citi. Esam pārliecināti, ka Twitter siena veidos augstvērtīgāku un operatīvāku komunikāciju mūsu vidū. Twitter sienu plānots atjaunot divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās.

Šobrīd, kad aizritējis neliels laika sprīdis, kopš atklājām Twitter sienu, redzam pirmos augļus – mūsu sekotāju loks aug straujāk kā jebkad iepriekš.

Gribi uzzināt visu, kas notiek Rīgas Tehniskajā universitātē un veidot mūs draudzīgākus un atvērtākus – seko mums Twitterī, un nokļūsti uz RTU Twitter sienas.

Atgādinām, ka šobrīd ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz Johanesa Brāmsa dramatisko kantāti «Rinaldo» RTU vīru kora «Gaudeamus» izpildījumā. Koncertā kā īpašs veltījums RTU 150. jubilejas ieskaņai izskanēs arī Brāmsa laikabiedra Johana Štrausa (dēla) «Pie skaistās, zilās Donavas». Vairāk informācija par konkursu pieejama draugiem.lv/rtu.

RTU Informācijas centrs

27. oktobris, 2011 plkst. 9:26