RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

27. oktobris, 2022, 10:00 - 16:10

Akadēmiskajam personālam iespēja mācīties par saskarsmes kultūru un kompetenci darbā ar studentiem.

Aicinām akademisko personālu piedalīties seminārā «Seminārs RTU mācībspēkiem «Saskarsmes kultūra un kompetences darbā ar studentiem» 27. oktobrī, no pl. 10.00 līdz 16.10, Durbes ielā 4, 210. auditorija. Semināru vadīs Ance Saulīte.

Programmā:

• Pirmā iespaida ietekme saskarsmes veidošanā;
  • Uzticēšanās un sadarbības gaisotnes radīšana;
  • Emocionālās inteliģences galvenās kompetences saskarsmes veidošanai;
  • Produktīvie/neproduktīvie saskarsmes stāvokļi;
  • Stereotipi un domāšanas kļūdas  + metode ( darbs grupās);
  • Paaudžu īpatnības un saskarsme +  metode  ( darbs grupās);
  • Efektīvas saskarsmes veidi;
  • Konfliktu risināšanas stratēģijas.

Dalība ir obligāta visā semināra laikā. Plašāka informācija par semināra programmu pieejama dokumentā.

Seminārs notiek pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam «Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017. Apmeklējot semināru, tā dalībnieki pēc novērtējuma aizpildīšanas saņems sertifikātu. Cilvēku skaits grupā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi.

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos semināram, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu. Ja nepieteiksies vismaz 10 personāla pārstāvji, tad seminārs šajā datumā tiks atcelts.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .

Kalendārs