RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Notiks seminārs «Motivācijas teorijas un prakses organizācijā»

16. maijs, 17:00 - 19:00

Kas ir motivācija? Vai tā vispār pastāv? Kā motivācijas teorijas ir attīstījušas darba vidi, darbiniekus un organizācijas? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs ASA DNB eksperti. Seminārā tiks aplūkotas dažādas teorijas, veikti saistoši uzdevumi, lai redzētu, kā motivācija vai tās trūkums ietekmē organizācijas darbu. Seminārs sniegs ieskatu jaunākajās tendencēs, kā motivēt darbiniekus, un  iepazīstinās ar radošuma un atgriezeniskās saites nozīmi motivācijas celšanas procesā.

Seminārs notiks 16. maijā, plkst. 17.30, Ķīpsalas ielā 6B, 313. auditorijā.

Pieteikties pirmajai lekcijai iespējams aizpildot reģistrācijas anketu līdz 15. maijam.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties, rakstot uz

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks iegūti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatoru tīmekļa vietnē, sociālajos tīklos un projekta Academies4Ukraine dokumentālās filmas veidošanā.

Kalendārs