RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Seminārs RTU mācībspēkiem «Etiķete ārzemju braucienos/konferencēs un uzņemot starptautiskos viesus»

19. oktobris, 2022, 9:00 - 15:20

Akadēmiskajam personālam iespēja mācīties par etiķeti ārzemju braucienos, konferencēs un uzņemot starptautiskos viesus.

Aicinām ievēlētu akadēmisko personālu piedalīties seminārā «Etiķete ārzemju braucienos/konferencēs un uzņemot starptautiskos viesus» šī gada 19. oktobrī, no pl. 9.00 līdz 15.20, Durbes ielā 4, 210. auditorija.
Semināru vadīs Zane Raščevska.

Programma:

• Starptautisko tikšanos un konferenču organizēšana
  • Projektu vadība pasākumu plānošanā un organizēšanā
  • Praktiskais uzdevums
  • Delegāciju sagaidīšana
  • Iepazīšanās un iepazīstināšana
  • Situāciju analīze
  • Secinājumi, atgriezeniskā saite, jautājumi un atbildes.
  • Starpkultūru saskarsme
  • Starpkultūru saskarsmes barjeras
  • Starpkultūras barjeru veidi
  • Starpkultūras barjeru pārvarēšana
  • Situāciju analīze un diskusija grupāsEtiķetes veidi
  • Etiķetes nozīme starpkultūru saskarsmē
  • Ķermeņa un žestu valoda
  • Ķermeņa un žestu valodas pozitīvā vai negatīvā ietekme saskarsmes kultūrā

Dalība ir obligāta visā semināra laikā. Plašāka informācija par semināra programmu pieejama dokumentā.

Seminārs notiek pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam «Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017. Apmeklējot semināru, tā dalībnieki pēc novērtējuma aizpildīšanas saņems sertifikātu. Cilvēku skaits grupā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi.

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos semināram, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu. Ja nepieteiksies vismaz 10 personāla pārstāvji, tad seminārs šajā datumā tiks atcelts.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .

Kalendārs