RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Visas Iespējas & RTU Karjeras dienas “Darba speed-dating” pasākums

13. februāris, 2020

KUR? Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Izstāžu zāle 2.stāvā.

KAD? 6.martā, plkst.13.00 – 15.00 (LAT) / 15.00 – 17.00 (ENG)

KAM? Jauniešiem, kas vēlas atrast pilna vai nepilna laika darbu

Vai esi pieredzējis, ka darba meklēšana aizņem daudz laika un beigās tāpat bieži vien nesaņem to, ko sagaidīji? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām «aci pret aci» neformālā gaisotnē 6. martā, plkst. 13.00 Darba Speed-Dating pasākumā, kas norisināsies RTU Karjeras dienas ietvaros Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, 2.stāva zālē.
Satiec Tevi interesējošas kompānijas no dažādām sfērām. 4 minūšu saruna ar katru kompāniju būs atvēlēta tam, lai Tu noskaidrotu sev interesējošās lietas, kā arī kompānijas pārstāvji iepazītu Tavas stiprākās puses, lai galu galā jūs saprastu, vai «ir pa ceļam».

Pasākums norisināsies divās grupās: Pirmā daļa, kas norisināsies no plkst. 13.00-15.00, notiks latviešu valodā un paredzēta jauniešiem, kas brīvi pārvalda latviešu valodu, bet otrā pasākuma daļa, kas norisināsies angļu valodā no plkst. 15.00 – 17.00, paredzēta Latvijā dzīvojošiem ārvalstu jauniešiem.

Pēc katras «speed dating» sesijas Tev būs pusstunda, ko pavadīt «networkojot», noskaidrojot vēl neizrunātās lietas, kā arī aprunājoties ar kompānijām, ar kurām neizdevās satikties interviju ietvaros.

PIETEIKŠANĀS DALĪBAI PASĀKUMĀ: Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS. Lai pieteiktos dalībai pasākumā, nepieciešams līdz 23.februārim reģistrēties.

Pieteikšanās dalībai 1.daļā latviešu valodā, aizpildot elektronisko anketu.
SVARĪGI! Pēc reģistrēšanās nepieciešams aizpildīt arī pieteikuma anketu, ko nosūtīsim Tev uz e-pastu pasākumam tuvojoties.

Pēc aizpildīto anketu saņemšanas un dalībnieku motivācijas arī
izvērtēsim, kuri jaunieši varēs piedalīties pasākumā.
Pasākumu organizē sociālais uzņēmums un jauniešu platforma «Visas Iespējas» sadarbībā ar RTU Karjeras centru, kas apkopo informāciju, lai palīdzētu jauniem cilvēkiem attīstīt savu potenciālu.

Vēlies atrast savu darba «match»? Tev ir Visas Iespējas!