RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Notiks seminārs «Drones in Construction»

17. maijs
.
.
.

Uzņēmuma AirScout aicina studentus, mācībspēkus un citus interesentus uz tiešsaistes vieslekciju «Drones in Construction». Vieslekcija notiks 6. jūnijā plkst. 16.30 vietnē Zoom. Lai apmeklētu šo aizraujošo pasākumu, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas anketu.

Lekciju vadīs Boriss Andrejevs, inženieris un profesionāls RPAS pilots/operators ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecības nozarē. Šajā lekcijā tiks apskatīti revolucionāri dronu pielietojumi būvniecības nozarē. Dalībnieki uzzinās par dažādiem bezpilota lidaparātu izmantošanas posmiem būvniecības projektos – no projektēšanas līdz apkopei.

AirScout ir bijis priekšgājējs UAV tehnoloģiju integrēšanā būvniecībā, piedāvājot tādus progresīvus pakalpojumus kā 2D un 3D modelēšana, BIM, lāzerskenēšana un termiskā kartēšana. Ar pastāvīgām darbībām, kas aptver vairākus projektus, AirScout turpina paplašināt dronu tehnoloģiju robežas, uzlabojot projektu vadību un darbības efektivitāti būvniecības kontekstā.

Pēc lekcijas dalībniekiem būs iespēja pieteikties dalībai dažādos AirScout projektos, piemēram, autonomo dronu navigācijas sistēmu vai pretdronu sistēmu izstrādē.

Uzziniet, kā droni pārveido būvniecības nākotni, un atklājiet iespējamās karjeras un prakses iespējas ar AirScout. Lai piedalītos lekcijā, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu.

Saite uz tikšanos platformā Zoom.

Meeting ID: 923 3128 9422

Kopīgot rakstu

Jaunumi