RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

TAVA PIEREDZE – SKAITĀS!

2. novembris, 2021

Vebinārs par praktiskas pieredzes gūšanas iespējām vietējā vidē un ārvalstīs.

9. novembrī, plkst. 16.30 - 17.45, Zoom platformā

Vebinārā tiks aplūkotas šādas tēmas:

1. Kādas ir studentu iespējas pilnveidot savas kompetences ārpus studijām, darba un prakses? Kur meklēt informāciju par neformālās izglītības iespējām.

Ar kādu informāciju papildināt savu CV un izcelt savu daudzveidīgo pieredzi?

2. Kādas ir studentu iespējas īstenot iniciatīvas starptautiskā vidē? Kāds atbalsts studentiem ir pieejams? Kādi ir aktuālie ES Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu piedāvājumi jauniešiem? Kādas ir Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk kampaņas un pasākumi, kuros var iesaistīties? Vai studentiem pandēmijas laikā ir iespējams izmantot šīs iespējas?

Vebināru vadīs Eurodesk Latvia jaunatnes informācijas tīkla reģionālā koordinatore, organizācijas «Creative Minds for Culture» projektu vadītāja Linda Kalniņa-Roderte.

Pieteikšanās anketa šeit.

Detalizētāku informāciju par vebināru varat iegūt, rakstot uz RTU Karjeras centru: .

Nesanāca laiks pieslēgties vebināram "Tava pieredze skaitās"? Neķer kreņķi, līdz 1.decembrim ir pieejams vebināra ieraksts te.