RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Tiešsaistes seminārs «Personīgā zīmola veidošana LinkedIn»

20. aprīlis, 2020

Ceturtdien, 14. maijā, no plkst. 16.00 līdz 17:30 notiks tiešsaistes seminārs Zoom platformā par personīgā zīmola veidošanu sociālo mediju vietnē LinkedIn. Šis jautājums mūsdienās ir īpaši aktuāls, jo darba devēji par potenciālajiem darbiniekiem arvien biežāk informāciju meklē arī sociālo mediju vietnēs.

Seminārā runāsim, kā mērķtiecīgi un pareizi veidot savu personīgo zīmolu interneta vidē, lai tas palielinātu veiksmīgas karjeras un uzņēmējdarbības izredzes nākotnē.

Semināra galvenie temati:

• kā jāizskatās profesionālam LinkedIn profilam;
  • kādas ir tā izmantošanas iespējas profesionālo mērķu sasniegšanai;
  • populārākās pašprezentācijas un komunikācijas kļūdas;
  • jaunākās tendences LinkedIn-ā.

Semināru vadīs Inga Daliba, personīgās zīmolvedības konsultante, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma «DarbaGuru» un «Personīgās zīmolvedības akadēmija» radītāja un vadītāja, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un «Business Network International» biedre, grāmatas «Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana kandidātu uzrunāšanai» autore, sertificēta Genos International emocionālās inteliģences (EQ) praktiķe.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Dalībnieku skaits ir strikti ierobežots. Dalības apstiprinājumu uz šo tiešsaistes semināru Jūs saņemsiet Jūsu e-pastā.

Ja jūsu dalība tiešsaistes seminārā tiks apstiprināta, pirms pasākuma saņemsiet semināra saiti uz Zoom.us un Meeting ID.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .