RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Tiešsaistes seminārs: Brīvprātīgais darbs – ceļš uz iespējām!

14. aprīlis, 2020

Brīvprātīgais darbs – tik daudzu jauniešu ikdiena! Katrs, kurš tam velta savu laiku, enerģiju, līdzekļus kādreiz nonāk pie domas – kapēc? Ko tas man dod? Kāda jēga?

Par to, kapēc IR jēga, kas ir tas potenciāls, kas slēpjas brīvprātīgajā darbā mums stāstīs Agnija Jansone – Skautu un gaidu organizācijas vadītājāja, jaunatnes politikas eksperte.

Agnija ir vadošās bērnu un jauniešu organizācijas vadītāja. Pati savas gaitas gaidās un skautos aizsāka 1989. gadā un bija viena no pirmajām guntiņām atjaunotajā Latvijā. Studējusi vadības zinības un starptautiskās ekonomiskās attiecības Latvijas Universitātē, piedalījusies dažādās starptautiskās apmācībās par nevalstisko organizāciju pārvaldību. Profesionāli un brīvprātīgi viņa ir strādājusi dažādās vietēja, nacionāla un starptautiska mēroga nevalstiskajās organizācijās – jaunatnes politikas un pretkorupcijas jomās – Latvijā un ārpus tās. Aktīvi iesaistījusies Jaunatnes likuma izveides un jaunatnes politikas attīstības procesā. Ministru kabineta un NVO sadarbības memoranda padomes locekle. Agnija brīvprātīgo darbu veikusi īstermiņā, ilgtermiņā, Latvijā, Meksikā, Vācijā u.c.

Pieslēdzies tiešsaistes semināram 28.aprīlī, plkst. 16.00!