RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Studenti aicināti pieteikties semināram par darba intervijām

24. janvāris, 2019

Otrdien, 12. februārī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes 115. auditorijā, Ķīpsalas ielā 6 , notiks RTU Karjeras centra rīkots seminārs par darba intervijām un pirmā iespaida veidošanu sarunā ar potenciālo darba devēju.

Seminārs organizēts sadarbībā ar personāla atlases kompāniju «CVO Recruitment» un tā mērķis ir palīdzēt studentiem sagatavoties RTU Karjeras dienai, lai viņi drošāk uzsāktu komunikāciju ar darba devējiem un veiksmīgāk iekļautos darba tirgū.

Semināra laikā tiks pārrunāts viss darba meklēšanas process un ar to saistītie jautājumi:

• CV un pieteikuma vēstules izveide;
  • darba meklēšanas process – pieteikumu plānošana;
  • sagatavošanās darba intervijai;
  • izturēšanās darba intervijas laikā – apģērbs, acu kontakts un ķermeņa valoda;
  • darba intervijas jautājumi – kā un ko stāstīt par sevi, no kā izvairīties;
  • alternatīvie interviju varianti;
  • kādu darbinieku izvēlas darba devējs?

Semināru vadīs Eva Mareka Šaknere un Darja Savina – «CVO Recruitment & Simplika Group of Companies» personāla atlases speciālistes.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .