RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Seminārs studentiem «Ko darba devējs sagaida no topošā darbinieka?»

12. novembris, 2019

Otrdien, 3. decembrī, no plkst. 16.30 līdz 18.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes 117. auditorijā, Ķīpsalas ielā 6 notiks seminārs «Ko darba devējs sagaida no topošā darbinieka?».

Seminārs organizēts sadarbībā ar «CVO Recruitment» , kas nodrošina uzņēmumiem tirgus izpētē balstīto darbinieku atlasi. Kopš 2001. gada uzņēmums strādā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Rumānijā. Šo gadu laikā “CVO Recruitment” speciālisti palīdzējuši vairāk nekā 6000 kandidātiem veicināt biznesa attīstību vairāk nekā 4000 uzņēmumos, kā arī atbalstīja 10 investoru ienākšanu Latvijas tirgū, radot 1000 jaunu darbavietu.

Seminārā studenti uzzinās, kā veiksmīgi sagatavoties darba gaitu uzsākšanai.

Semināra galvenie temati:

• kā izvērtēt, kurām vakancēm pieteikties;
  • kā uzrakstīt CV un motivācijas vēstuli, kuru pamanīs;
  • kā sagatavoties pārliecinošai darba intervijai;
  • kā vienoties ar darba devēju par algu;
  • ko darīt un ko nedarīt komunikācijā ar potenciālo darba devēju.

Semināru vadīs:

Anastasija Kovaļova, «CVO Recruitment» jaunākā personāla atlases speciāliste;

Elīza Šenberga, «CVO Recruitment» projektu koordinatore;

Elīna Harčenko, «CVO Recruitment» mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .