RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Semināri akadēmiskajam personālam

14. aprīlis, 2021

Aicinām akadēmisko personālu (ievēlētu) piedalīties semināros aprīlī:

• «Etiķete ārzemju braucienos/konferencēs un uzņemot starptautiskos viesus» šī gada 9. un 14. aprīlī no pl. 12.00 līdz 15.30 tiešsaistē, semināru vadīs Zane Raščevska;
  • «Laika plānošanas instrumenti» šī gada 16. un 23. aprīlī no pl. 12 līdz 15.30 tiešsaistē, semināru vadīs Anita Gaile;
  • «Datu drošība» šī gada 20.  un 27. aprīlī no pl. 12 līdz 15.30 tiešsaistē, semināru vadīs Marina Briškena;
  • «Emocionālā intelekta nozīme darbā ar studentiem» šī gada 21. un 28. aprīlī no pl. 12 līdz 15.30 tiešsaistē, semināru vadīs Ance Saulīte.

Dalība ir obligāta visās semināra dienās un visā semināra laikā. Plašāka informācija par katra semināra programmu pieejama dokumentā.

Semināri notiek pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam «Rīgas Tehniskās universitātes akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017. Apmeklējot semināru, tā dalībnieki saņems sertifikātu. Maksimālais iespējamais dalībnieku skaits grupā ir 20, tādēļ lūdzam pieteikties laicīgi. Priekšroka tiks dota akadēmiskā personāla pārstāvjiem, kuri vēl nav piedalījušies (un neplāno piedalīties) citās SAM 8.2.2. aktivitātēs.

Pieteikšanās:

Lai pieteiktos semināram, lūgums aizpildīt anketu. Tā kā vietu skaits seminārā ir ierobežots, pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .