RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU Studentu servisam jauna mājaslapa, izsaki viedokli

2. novembris, 2020

RTU Studentu serviss ir pabeidzis darbu pie jaunas mājaslapas izveides. Jaunajā mājaslapā www.rtu.lv/studentuserviss vienkopus atrodama informācija par visiem Studenta servisa un Karjeras centra pakalpojumiem studentiem, topošajiem studentiem, darbiniekiem un uzņēmumiem.

Te var iegūt informāciju gan par karjeras izvēli, psihologa konsultācijām, atbalstu studentiem ar īpašām vajadzībām, gan autostāvvietām, iegādājamo suvenīru klāstu, studentu un darbinieku apliecību izgatavošanu u.c.

Tāpat mājaslapas sadaļā «E-karjera» regulāri tiek ievietoti darba un prakses piedāvājumi studentiem.

Sadaļā «Grāmatnīca» publicēts nopērkamo grāmatu saraksts un informācija, kā grāmatas var iesniegt tirdzniecībai grāmatnīcā.

Lapā regulāri tiek publicētas arī ziņas par gaidāmajiem pasākumiem un notikumiem.

RTU Studentu servisa centrs labprāt uzklausīs lasītāju ierosinājumus, lai mājaslapu pilnveidotu. Izsaki savu viedokli, aizpildot īsu anketu līdz 12. novembrim un no visiem atbilžu iesniedzējiem izlozēsim 3 laimīgos, kas saņems pārsteiguma balvu - dāvanu karti braucienam ar drifta traiku.

Liels paldies Sabiedrisko attiecību departamentam un īpaši projektu vadītājai Lindai Rožekai par atbalstu jaunās mājaslapas tapšanā!