RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU Mentoringa programmas atklāšana

6. februāris, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācija (AA) RTU Karjeras dienā 2019 pirmo reizi prezentēs savu izstrādāto mentoringa programmu. Prezentācija norisināsies plkst. 12.00 – 12.25 Atvērtajā konferenču zālē.

Mentoringa programmas dalībniekiem pieredzējušu mentoru vadībā būs iespēja uzlabot ne vien profesionālās prasmes, bet arī attīstīt ne mazāk nozīmīgās «soft skills» jeb personiskās iemaņas — sadarbība, patstāvība, efektivitāte, stresa noturība, informācijas atrašana, elastīgums u.c.

RTU Karjeras dienā 2019 RTU AA radītās un īstenotās mentoringa programmas interesentiem būs iespēja klātienē tikties arī ar vairākiem programmas mentoriem, tostarp Ati Ķeņģi (līderības apmācību speciālists, organizācijas «Piedzīvojuma Gars» vadītājs), Andris Luriņš (SIA «Mondot» valdes loceklis), kā arī citiem pieredzējušiem un zināšanām bagātiem savu jomu profesionāļiem.