RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

RTU aicina uzņēmējus uz tikšanos

28. marts, 2019

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) trešdien, 17. aprīlī, aicina uzņēmumu pārstāvjus uz tikšanos, lai iepazīstinātu ar daudzveidīgām sadarbības iespējām ar universitāti. Par saviem darbības virzieniem un iespējamām sadarbības formām uzņēmējus informēs pārstāvji no vairākām RTU struktūrvienībām, kuras ikdienā sadarbojas ar dažādu jomu uzņēmējdarbības vides pārstāvjiem. Tikšanās notiks Ķīpsalas ielā 6, 117. aud., tās sākums plkst. 14.00 un apmēram plānota divas stundas.

Programmā:

1. Vizīte RTU Dizaina fabrikā

RTU Dizaina fabrika ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu Baltijas valstīs, augsti kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus un inženiertehniskus risinājumus.

2. Karjeras centra prezentācija

RTU Karjeras centrs veido un uztur kontaktus ar RTU studentu un absolventu potenciālajiem darba devējiem, organizē seminārus un individuālas konsultācijas par karjeras veidošanu, kā arī rīko plaša mēroga Karjeras atbalsta pasākumus.

3. RTU Attīstības fonda prezentācija

RTU Attīstības fonds piesaista organizāciju, juridisku un fizisku personu ziedojumus un dāvinājumus, lai RTU veidotu par modernu izglītības un zinātnes centru, kā arī sniegtu finansiālo atbalstu, piešķirot stipendijas talantīgākajiem un trūcīgiem studentiem un informētu studējošos par prakses iespējām.

4. RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra prezentācija

RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs nodrošina tehnoloģiju pārneses procesus, cieši sadarbojas ar industrijas pārstāvjiem, meklējot labākos risinājumus gan uzņēmumu attīstībai, gan zinātnisko ideju komercializēšanai. Centrs pārvalda RTU intelektuālā īpašuma portfeli, identificē un licencē RTU pētījumu rezultātus.

5. Nepilna laika studiju un tālākizglītības kursu iespējas

RTU piedāvā izglītības strādājošajiem – ir iespējas studēt gan darba dienu vakaros, gan sestdienās. Tālākizglītības nodaļa kvalifikācijas celšanai vai maiņai piedāvā plašu tematisko kursu klāstu, kā arī organizē izglītības kursus pēc uzņēmumu pieprasījuma.

Viena no RTU prioritātēm ir sadarbība ar uzņēmumiem – saskaņā ar darba devēju aptauju rezultātiem, RTU jau septiņus gadus pēc kārtas ir darba devēju ieteiktākā augstskola Latvijā. Visas RTU fakultātes gan studiju satura veidošanā, gan prakses un karjeras iespēju nodrošināšanā, gan citos jautājumos cieši sadarbojas ar savas jomas uzņēmumiem, un šī sadarbība ir novērtēta arī starptautiskā līmenī – «QS World University Rankings 2019» īpaši augstu uzteikta RTU reputācijas darba devēju vidū.

Lai pieteiktos pasākumam, lūgums aizpildīt anketu līdz 15. aprīlim.

Papildu jautājumu gadījumā sazināties:
Una Vorma
Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas vadītāja
Studentu servisa departaments
tel:+371 67089025, +371 29582221