RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Publiskā runa tiešsaistes vidē

6. maijs, 2020

Publiskā runa arī tiešsaistes formātā paliek publiska. Kā sagatavoties prezentēt sevi un savus darbus, mācoties attālināti?

Pieslēdzies semināram par pārliecinošu uzstāšanos!

Daudzi uzskata, ka prasme publiski uzstāties ir noslēpumaina māksla, kas piemīt tikai nedaudziem izredzētajiem. Taču neviens cilvēks nav dzimis orators.

Lai pārdomātu savas uzstāšanās prasmes pirms noslēgumu darbu aistāvēšanas sezonas, pieslēdzies praktiskai un interaktīvai lekcijai un noskaidro:

• Kā neiemidzināt auditoriju?
  • Kā panākt, ka jūs uzklausa un saprot?
  • Kā piesaistīt klausītājus?
  • Kā atstāt lielisku iespaidu, izdarot to iedarbīgi un eleganti?

Lekcijas mērķis ir palīdzēt studentiem iegūt pārliecību par savām spējām, pārliecināt auditoriju un atstāt pozitīvu iespaidu.

Pēc lekcijas:

• Pārzināsiet, kādas prasmes nepieciešamas uzstājoties un kā tās pielietot praksē;
  • Zināsiet, kā izveidot prezentācijas saturu;
  • Izpratīsiet, kā cilvēki uztver jaunu informāciju.

Sākums: 07.05.2020, plkst. 17.00

Lekciju vada: Zita Šulca konsultante, vadītājs, iedvesmas un radošuma pārdošanas koučs un optimiste, kam svarīga ir motivācija un rezultāts. Pēc izglītības jurists, ar 20 gadu pieredzi personāla vadībā un dažādu apmācību