RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Piecas IT tendences, kas ietekmēs pasauli 2021.gadā

17. marts, 2021

Uzņēmumiem, organizācijām, kā arī ikvienam cilvēkam, strādājot un dzīvojot apstākļos, kad ir grūti paredzēt nākotni, ir jākļūst par pārmaiņu meistariem. No vienas puses, novērojama paātrināta digitālā transformācija, no otras puses, vēl aizvien ir daudz nezināmo elementu, tomēr ikviens uzņēmums un cilvēks vēlas atgriezties pie izaugsmes. Attīstība, kā vēl nekad iepriekš, nav iedomājama bez jaunāko tehnoloģiju un inovāciju pielietošanas. Tas savukārt aktualizē digitālo prasmju nepieciešamību daudzās tautsaimniecības jomās. Tā vietā, lai gaidītu lielāku skaidrību par nākotni, uzņēmumiem un ikvienam cilvēkam savas konkurētspējas saglabāšanai ir jāspēj saskatīt iespējas esošajos apstākļos, lai radītu labāku nākotni mums visiem. Pasākuma laikā informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma Accenture Inovāciju vadītājs Latvijā Kristaps Banga iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm, kas ietekmēs pasauli 2021.gadā. Uzņēmums katru gadu veic apjomīgu biznesa tendenču pētījumu vairākās valstīs, kopumā izvirzot piecas būtiskākās tehnoloģiju tendences. 2021.gada pētījumā galvenā uzmanība tika pievērsta pandēmijas radītajiem izaicinājumiem. K. Banga arī paskaidros, kā IT tendences ietekmēs Baltijas valstu uzņēmumus, kā arī sabiedrību kopumā.

Vairāk informācijas par pasākumu Facebook event
Pieslēdzies pasākumam šeit

Datums: 23.marts