RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

MINI tiešsaistes seminārs studentiem «Darba meklēšana

6. maijs, 2020

Pirmdien, 11. maijā, plkst. 16.00, un otrdien 12.maijā, plkst. 16.00 un 17.00 notiks tiešsaistes seminārs Google hangouts platformā par darba meklēšanu.

Šajā seminārā studenti uzzinās par darba meklēšanas veidiem, kā veidot komunikāciju ar potenciālo darba devēju un sagatavot darba devējam pievilcīgu CV.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra karjeras konsultante Eva Patmalniece.

Lai varētu piedalīties šajā seminārā, jums:

• ir jābūt reģistrētam google kontam, tas ir, jābūt gmail e-pastam;
  • ir jābūt datoram/ viedierīcei ar pieslēgumu internetam, stabilam interneta savienojumam.

Dalībnieku skaits ir strikti ierobežots (8 personas), tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi, izvēloties vienu no piedāvātajiem semināra laikiem. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Dalības apstiprinājumu uz šo tiešsaistes semināru Jūs saņemsiet Jūsu e-pastā. Ja jūsu dalība tiešsaistes seminārā tiks apstiprināta, pirms pasākuma saņemsiet saiti uz semināru.

Papildu informāciju vai karjeras konsultāciju ir iespējams saņemt, rakstot vēstuli uz e-pastu .