RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

MINI tiešsaistes seminārs studentiem «Biežāk pieļautās kļūdas sagatavojot CV»

15. aprīlis, 2020

Pirmdien, 20. aprīlī, no plkst. 16.00 līdz 17.00 un no plkst. 18.00 līdz 19.00, un otrdien 21.aprīlī, no plkst. 16.00 līdz 17.00 un plkst. 18.00 līdz 19.00 notiks tiešsaistes seminārs Google hangouts platformā par raksturīgākajām kļūdām sagatavojot CV.

Šajā seminārā studenti uzzinās, kā veiksmīgi sagatavot darba devējam pievilcīgu CV, un iegūt uzaicinājumu uz darba interviju.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra karjeras konsultante Eva Patmalniece.

Lai varētu piedalīties šajā seminārā, jums:

• ir jābūt reģistrētam google kontam, tas ir, jābūt gmail e-pastam;
  • ir jābūt datoram/ viedierīcei ar pieslēgumu internetam, stabilam interneta savienojumam.

Dalībnieku skaits ir strikti ierobežots (8 personas), tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi, izvēloties vienu no piedāvātajiem semināra laikiem.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Dalības apstiprinājumu uz šo tiešsaistes semināru Jūs saņemsiet Jūsu e-pastā. Ja jūsu dalība tiešsaistes seminārā tiks apstiprināta, pirms pasākuma saņemsiet saiti uz semināru.

Papildu informāciju un konsultāciju par CV uzlabošanu iespējams saņemt, rakstot vēstuli uz e-pastu">  ar norādi «CV seminārs».