RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Lekcija RTU mācībspēkiem par starpkultūru dialogu «Kā izprast studentus no Indijas?»

10. septembris, 2019

Otrdien, 24. septembrī, no plkst. 14.30 līdz. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes 212. auditorijā, Kronvalda bulvārī 1 notiks lekcija par starpkultūru dialogu «Kā izprast studentus no Indijas?»

Lekcijā runāsim par Indijas izglītības sistēmu, tās galvenajām problēmām, principiem un izaicinājumiem 21. gadsimtā, par tradicionālā dzīvesveida un mūsdienīgas izglītības pretrunām, atšķirībām Ziemeļindijas un Dienvidindijas kultūras tradīcijās. Lekcija ieteicama docētājiem, kuri strādā ar indiešu studentiem vai arī plāno doties strādāt uz Indiju, bet noderēs katram, kurš interesējas par Indiju.

Lekcijas galvenie temati:

• Indijas izglītības sistēma vēsturiskā atskatā;
  • Sieviešu un vīriešu izglītības tradīcijas;
  • Indiešu studentu adapcijas problēmas, mācoties ārpus Indijas.

Lekciju vadīs Latvijas Universitātes emeritētā profesore Dr. habil. Philol. Sigma Ankrava, grāmatas «Indiešu dievi un dieves» autore.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu ">.